Krátké představení našeho obchodu.

Dovolte, Vážení zákazníci, abychom se Vám zde představili.

Naše společnost BONAX Group s.r.o. byla založena 26. října 2007 (to už je dlouhá doba Usmívající se). Původně jsme se zabývali více aktivitami mezi něž patřil i nákup a prodej nemovitostí, zařizování interiérů. Postupně se  přidaly i tři internetové obchody.

Během roku 2011 jsme všechny činnosti ukončili a začali se naplno věnovat internetovému obchodu www.vasepovleceni.cz. Naším cílem bylo a pořád je odlišit se od konkurence, které je na internetu dost.

Naší prioritou je "mít vlastní sklad a prodávat zboží, které fyzicky máme". Věřte, že to nebylo snadné rozhodnutí, protože 90% obchodů na internetu se tímto způsobem prezentuje, přestože  žádný sklad nemají. Jistě tímto nikoho nepoškozují, a na rozdíl od nás mohou mít dokonce i nižší ceny, ale my nechceme svého zákazníka klamat.

Cena zboží je se skladem velmi spjatá. Když si máte půjčit prvních 500.000,- Kč, aby jste začali poctivě naskladňovat, tak potom si nemůžete dovolit prodávat své zboží s marží 10%. Tento způsob by totiž nevydělal ani na obalový materiál, natož na provoz firmy.

Toto rozhodnutí  vidím jako klíčové. V dnešní době, kdy si internetový obchod založí během pár hodin téměř každý, zákazníci  ocení, a to můžeme po čtyřech letech existence našeho e-shopu opravdu s jistotou říci,  skladové zásoby.

Také máme pocit, že zákazníkům přijdou vhod naše zkušenosti s materiály i samotnými výrobky.

Zboží, které prodáváme, jsme si vždy sami poctivě odzkoušeli a dobře víme, co prodáváme.

Reklamace vyřizujeme bez zbytečných odkladů na své náklady. Teprve později si je sami vyřizujeme s výrobcem.

Zboží, které u nás zakoupíte a doma zjistíte, že se Vám z nějakého důvodu nelíbí, což se prostě může stát, máte právo vyměnit kdykoliv a nejste u nás vázáni žádnou 14 -ti denní zákonnou lhůtou. Nemusíte se tedy bát, že když někomu blízkému koupíte dárek, a on ho po 14 dnech od Vás dostane, rozbalí a zjistí, že by raději jinou barvu prostěradla, že už bude mít smůlu. U nás se nic takového nestane. Stačí zavolat, nebo napsat a rádi Vám zboží vyměníme, popřípadě s výběrem rádi pomůžeme.

Doufáme, že se Vám v našem obchodě bude dobře nakupovat a budete maximálně spokojeni se zbožím, které si u nás zakoupíte.

I nadále se budeme snažit, aby tomu tak vždycky bylo.

                                                                    kolektiv obchodu Vaše Povlečení

 

 

 

Potřebujete poradit ? Krátké představení našeho obchodu.

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací